QLED870 Series | 4K QLED TV with Google TV and Game Master Pro 2.0 (65QLED870)
Art.nr: 65QLED870 · P/N: 65QLED870
QLED
Ljudvarumärke
Onkyo
HDR-stöd
Dolby Vision | HDR10+ | HDR10 | HLG | HDR Multiformat | HDR Pro
Uppdateringsfrekvens
240 Hz
Lanseringsår
2023
Adaptiv synk
FreeSync Premium Pro | VRR
Smartplattform
Google TV
Övriga specifikationer
Series
QLED870 Series
Description
TCL 4K QLED TV with Google TV and Game Master Pro 2.0
Screen size
65"
Release date
May 24, 2023, 2:48:00 PM
Marketing highlights
· TCL QLED | · Full Array Local Dimming(FALD) | · 4K HDR PRO 1000 | <br> · TCL QLED<br> · Full Array Local Dimming(FALD)<br> · 4K HDR PRO 1000<br> · 144Hz Motion Clarity Pro<br> · Multi HDR Format DV I HDR10+<br> · Game Master Pro 2.0<br> · 240Hz Game Accelerator<br> · Dolby Atmos<br> · Google TV<br> · Hands-free Google Assistant<br> · Google Duo<br> · Works With Alexa<br> · Netflix, Amazon Prime, Disney+<br> · Bezeless slim metal and dual position stand