MQLED Series | MQLED80K Premium QD-MiniLED TV (75MQLED80K)
Art.nr: 75MQLED80K · P/N: 75MQLED80K
Specifikationer
Produktsida
Paneltyp
QD-Mini LED
Ljudvarumärke
Bang & Olufsen
HDR-stöd
Dolby Vision | HDR10+ | HDR10 | HLG | HDR Multiformat
Upplösning
4K
Skärmstorlek
75 tum
HDMI-version
HDMI 2.1
Uppdateringsfrekvens
240 Hz
Lanseringsår
2025
Adaptiv synk
FreeSync Premium | VRR
Smartplattform
Google TV
Övriga specifikationer
Series
MQLED Series
Screen size
75"
Energy label
https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2218567.pdf
Feature tags
QD-Mini LED | Google TV | TVs for Gaming
Release date
Sep 23, 2025, 11:01:00 AM
Product category
TV
Marketing highlights
· Premium QD-Mini LED | · Full Array Local Dimming | · QLED | Premium QD-Mini LED | Full Array Local Dimming | QLED | 288Hz Game Accelerator | Dolby Vision IQ · Atmos | 144Hz Motion Clarity Pro | HDR10+ | HDMI2.1 | Game Master | Audio by Bang & Olufsen | IMAX Enhanced | AiPQ Pro Processor | Metallic Bezel-Less | Hey Google