Samsung Series 8 68.0cm S27B800TGU 16:9 (27") svart
Art.nr: LS27B800TGUXEN · EAN: 8806094522631
Produktbild saknas för Samsung Series 8 68.0cm S27B800TGU 16:9 (27") svart
Specifikationer
HDR
HDR10
Paneltyp
IPS
Upplösning
3840 x 2160
Skärmstorlek
27 tum
Bildformat
16:9
Uppdateringsfrekvens
60 Hz
Övriga specifikationer
EAN
HDR
HDR10
SKU
LS27B800TGUXEN
Djup
196.4 mm
Vikt
7.1 kg
Bredd
615.5 mm
Färg
Svart
Höjd
551.9 mm
Art.nr
Mått.
(B x H x D) 615.5 x 551.9 x 196.4 mm
Display
68.6 cm (27 tum)
Storlek
27 tum
Ergonomi
Tilt, höjd, pivot, vrid
HDR-redo
Ja
Kategori
LCD 25-28"
Paneltyp
IPS
Modell-nr
LS27B800TGUXEN
Spänning
AC 100-240 V
Bildformat
16:9
Displaytyp
LED-Display
Egenskaper
USB 3.0-hubb, Ethernet-nätverksadapter, högtalare, USB PD 90 Watt
Funktioner
Färgskala
99% sRGB
Färgstöd
1 miljard färger
HDR-format
HDR-kapabel
Inspänning
AC 100-240 V
Kategorivag
Datortillbehör > Bildskärm > LCD 25-28"
Tillverkare
Samsung
Upplösning
3840 x 2160
VESA-fäste
100 x 100
Anslutningar
Thunderbolt 4, HDMI, USB-hubb, LAN
Antal HDMI®
1 x
Bildfrekvens
60 Hz
Display (cm)
68.6 cm
Typ av enhet
LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27"
Display (tum)
Kedjekoppling
Ja
Skärmstorlek
27"
Displaystorlek
24 tum - 29 tum
Höjdjustering
120 mm
Lutningsvinkel
-2/+25
Typ av produkt
LED-skärm
Panel-teknologi
IPS LCD
Rotationsvinkel
-2/+92
Tillverkarfärg
Svart
Diagonal storlek
27"
Emballagets djup
17.1 cm
Emballagets vikt
8.4 kg
Inbyggda enheter
USB 3.0-hubb, Ethernet-nätverksadapter, högtalare
Inbyggt Ethernet
Thunderbolt 4 PD
90W
Antal Thunderbolt
2 x
Bildförhållande
Emballagets bredd
68.6 cm
Emballagets höjd
45 cm
Energiklass (HDR)
Klass G
Höjdinställning
120 mm
Importörens namn
Kan väggmonteras
100 x 100 mm VESA-standard
Skärmupplösning
Ultra HD (3840 x 2160 Pixel)
Tillverkningsnamn
Samsung Electronics Co., Ltd.
Typ av bildskärm
LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
Upplösning (max)
3840 x 2160 pixel
Produktbeskrivning
Samsung ViewFinity S8 S27B800TGU - S80TB Series - LED-skärm - 27" - HDR
Svängd bildskärm
Nej
Användningsområde
Kontor
Dimensioner (BxDxH)
61.55 cm x 19.64 cm x 55.19 cm - med ställ
Importörens adress
Importörens e-post
Medföljande kablar
1 x HDMI-kabel 1 x Thunderbolt-kabel
Service och support
Begränsad garanti - 3 år
Antal 10 Gigabit-LAN
1 x
Tillverkarens adress
Samsung Digital City, 129 Samsung-ro, Yeongtong District, Suwon, South Korea
Uppdateringsfrekvens
60Hz
Standarder som följs
TUV Eyesafe Display Certification
Tillverkarens garanti
3 års garanti
Touchscreen (display)
Nej
Inmatningsanslutningar
HDMI, 2xThunderbolt 4
Typ av säkerhetsplats
Kensington säkerhetsplats
Effektförbrukning (av)
0.3 W
Hor. betraktningsvinkel
178 °
Importörens webbadress
Luftfuktighet vid drift
10 - 80 % (icke-kondenserande)
USB-strömförsörjning
90 Watt
Ursprunglig upplösning
4K UHD (2160p) 3840 x 2160 vid 60 Hz
Vertikal visningsvinkel
178
Displaylägesjusteringar
Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning
E-post för tillverkning
[email protected]
Max temperatur vid drift
40 °C
Min temperatur vid drift
10 °C
Tillverkarens webbadress
https://www.samsung.com/
Ver. betraktningsvinkel:
Bakgrundsbelysningsteknik
LED-bakgrundsbelysning
Horisontell visningsvinkel
Strömförbrukning (typisk)
26 Watt
Strömkonsumtionsställ med
0.5 Watt
Mått och vikt (komponenter)
VESA-infästningsgränssnitt
100 x 100 mm
Display - Upplösningstandard
UHD, 4K
Inställning av visningsläge
Höjd, Pivot (rotation), Rotation, Lutning, svängning
Strömkonsumtion (vid läge av)
0.3 Watt
Dimensioner (BxDxH) - med ställ
61.55 cm x 19.64 cm x 55.19 cm
URL med QR-kod för energimärke
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1319907
Strömförbrukning HDR (På-läge)
49 kWh/1 000 h
Strömförbrukning vid användning
26 W