Samsung Odyssey G5 S27FG500SU 27" - 2560x1440 OLED 180Hz
Art.nr: LS27FG500SUXEN · EAN: 8806097684039
Produktbild saknas för Samsung Odyssey G5 S27FG500SU 27" - 2560x1440 OLED 180Hz
Specifikationer
Ljusstyrka
200 cd/m²
Upplösning
2560 x 1440
Uppdateringsfrekvens
180 Hz
Kontrastförhållande
SKU
SBLS27FG500SUXEN
Farve
Sort
Färg
Svart
Vægt
3.3 kg
Art.nr
Gaming
Ja
Modell
LS27FG500SUXEN
Ergonomi
Tilt, höjd
Paneltyp
OLED
Lysstyrke
200 cd/m²
Modell-nr
LS27FG500SUXEN
Spänning
AC 100-240 V
Spænding
AC 100-240 V
Egenskaper
Enhedstype
OLED-monitor - 27"
Färgskala
99% DCI-P3 (CIE 1976)
Färgstöd
1 miljard färger
HDR-format
HDR10
Input-stik
HDMI, DisplayPort
Ljusstyrka
Energiklass
Klass G
Gränssnitt
HDMI (HDCP 2.2) DisplayPort 1.2 (HDCP 2.2) Hörlurar (minijack)
HDR-kapabel
HDR10
Upplösning
2560 x 1440
VESA-fäste
100 x 100
Adaptiv synk
FreeSync
Anslutningar
HDMI, DisplayPort
Energiklasse
Klasse G
Typ av enhet
OLED-monitor - 27"
Farve support
1 milliard farver
Farvespektrum
99% DCI-P3 (CIE 1976)
Formatforhold
16:9
Produktnummer
Skärmstorlek
27"
Lutningsvinkel
-2/+15
Kontrastforhold
Diagonal storlek
27"
Emballagets djup
41.4 cm
Emballagets vikt
4.9 kg
Skærmbelægning
Blændfri
Emballagets bredd
72.2 cm
Emballagets höjd
11.4 cm
Energiklass (HDR)
Klass G
Importörens namn
Skärmbeläggning
Bländskydd
Typ av bildskärm
OLED-monitor / Quantum Dot OLED
Produktbeskrivelse
Samsung Odyssey OLED G5 S27FG500SU - G50SF Series - OLED-monitor - QHD - 27" - HDR
Produktbeskrivning
Dimensioner (BxDxH)
60.99 cm x 23.45 cm x 46.38 cm - med ställ
Medföljande kablar
1 x DisplayPort-kabel
Standard opløsning
QHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 180 Hz, HDMI: 144 Hz)
Uppdateringsfrekvens
180Hz
Kontrastförhållande
Standarder som följs
UL-bländningsfri, Pantone Validated, HDCP 2.2
Energiforbrug om året
41 kWt
Inmatningsanslutningar
Adaptive-Sync teknologi
AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC Compatible
Adaptive-Sync-teknologi
Importörens webbadress
Luftfuktighet vid drift
10 - 80 % (icke-kondenserande)
Ursprunglig upplösning
Displaylägesjusteringar
Lutning
E-post för tillverkning
[email protected]
Energikonsumtion per år
41 kWh
Energimærke QR-kode URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2435794
Max temperatur vid drift
40 °C
Min temperatur vid drift
0 °C
Strömförbrukning (max)
78 Watt
178
Overensstemmelsesstandarder
UL Glare Free, Pantone Validated, HDCP 2.2
Strömförbrukning (typisk)
28 Watt
VESA-infästningsgränssnitt
100 x 100 mm