Samsung Essential S4 S24F434UAU 24" - USB-C 1920x1080 IPS 100Hz
Art.nr: LS24F434UAUXEN · EAN: 8806097199090
Produktbild saknas för Samsung Essential S4 S24F434UAU 24" - USB-C 1920x1080 IPS 100Hz
Specifikationer
Paneltyp
IPS
Ljusstyrka
300 cd/m²
Upplösning
1920 x 1080
Skärmstorlek
24 tum
Uppdateringsfrekvens
100 Hz
Kontrastförhållande
1000:1
Övriga specifikationer
EAN
SKU
LS24F434UAUXEN
Farve
Sort
Färg
Svart
Vægt
5.4 kg
Art.nr
Modell
LS24F434UAUXEN
Ergonomi
Tilt
Paneltyp
IPS
USB-C PD
65W
Lysstyrke
300 cd/m²
Modell-nr
LS24F434UAUXEN
Paneltype
Spänning
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Spænding
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Egenskaber
Ethernet netværksadapter, USB 3.2 Gen 1/USB-C hub
Egenskaper
Ethernet-nätverksadapter, USB 3.2 Gen 1/USB-C-nav
Enhedstype
LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 24"
Funktioner
Flicker-Free, Eye Saver Mode
Färgskala
72% (CIE 1931), 99% sRGB
Färgstöd
16,7 miljoner färger
Input-stik
HDMI, DisplayPort, USB-C
Ljusstyrka
Pixelhöjd
0.2767 mm
Energiklass
Klass D
Gränssnitt
DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4) DisplayPort 1.4-utgång (HDCP 1.4) HDMI (HDCP 1.4) USB-C 3.1 Gen 1 (ström upp till 90W) 4 x USB 3.2 Gen 1 nedströms (Typ A) LAN (RJ-45)
Inspänning
Pixel Pitch
0.2767 mm
Tillverkare
Samsung
Upplösning
1920 x 1080
VESA-fäste
100 x 100
Anslutningar
HDMI, USB-C
Energiklasse
Klasse D
Typ av enhet
LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24"
Farve support
16,7 millioner farver
Farvespektrum
72% (CIE 1931), 99% sRGB
Formatforhold
16:9
Kedjekoppling
Ja
Produktnummer
Skärmstorlek
24"
Höjdjustering
130 mm
Lutningsvinkel
-5/+24
Kontrastforhold
1000:1
Rotationsvinkel
-2/+92
TCO-certifierad
TCO-certifierad, generation 10, för displayer
Vridningsvinkel
90
Diagonal storlek
24"
EPEAT-kompatibel
EPEAT Gold
Emballagets djup
39.2 cm
Emballagets vikt
8.2 kg
Inbyggda enheter
Inbyggt Ethernet
Ja
Miljöstandarder
TCO-certifierad, generation 10, för displayer EPEAT Gold
Serieforbindelse
Bildförhållande
16:9
Emballagets bredd
78 cm
Emballagets höjd
18.3 cm
Importörens namn
Tillverkningsnamn
Samsung Electronics Co., Ltd.
Typ av bildskärm
LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
Indbygget Ethernet
Produktbeskrivelse
Samsung Essential S4 S24F434UAU - S43UF Series - LED-skærm - Full HD (1080p) - 24"
Produktbeskrivning
Dimensioner (BxDxH)
53.99 cm x 21.97 cm x 51.89 cm - med ställ
Importörens adress
Importörens e-post
Medföljande kablar
1 x USB-C-kabel 1 x DisplayPort-kabel
Standard opløsning
Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 100 Hz
Tillverkarens adress
Samsung Digital City, 129 Samsung-ro, Yeongtong District, Suwon, South Korea
Uppdateringsfrekvens
100Hz
Kontrastförhållande
Standarder som följs
TUV Rheinland Low Blue Light Certification, HDCP 1.4
Energiforbrug om året
20 kWt
Inmatningsanslutningar
HDMI, DisplayPort, USB-C
Typ av säkerhetsplats
Kensington säkerhetsplats
Importörens webbadress
Luftfuktighet vid drift
10 - 80 % (icke-kondenserande)
Ursprunglig upplösning
Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 100 Hz
Vertikal visningsvinkel
178
Displaylägesjusteringar
Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning
E-post för tillverkning
[email protected]
Energikonsumtion per år
20 kWh
Energimærke QR-kode URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2244009
Max temperatur vid drift
40 °C
Min temperatur vid drift
10 °C
Strömförbrukning (max)
180 Watt
Tillverkarens webbadress
https://www.samsung.com/
Bakgrundsbelysningsteknik
LED-bakgrundsbelysning
Miljømæssige standarder
TCO Certificeret, generation 10, til skærme EPEAT Gold
Horisontell visningsvinkel
178
Overensstemmelsesstandarder
Strömförbrukning (typisk)
14 Watt
Strömkonsumtionsställ med
0.5 Watt
Mått och vikt (komponenter)
VESA-infästningsgränssnitt
100 x 100 mm