Odyssey G8 LS32DG802SUXXU - 32" - UHD - QD‑OLED - 240Hz
Art.nr: LS32DG802SUXDU · EAN: 8806095503189
Produktbild saknas för Odyssey G8 LS32DG802SUXXU - 32" - UHD - QD‑OLED - 240Hz
Specifikationer
Paneltyp
QD-OLED
Ljusstyrka
250 cd/m²
Upplösning
3840 x 2160
Skärmstorlek
32 tum
Uppdateringsfrekvens
240 Hz
Kontrastförhållande
Övriga specifikationer
EAN
SKU
SBLS32DG802SUXDU
Typ
Högtalare
Farve
Sølv
Färg
Silver
Vægt
8.4 kg
Art.nr
Gaming
Ja
Modell
LS32DG802SUXDU
Portar
1×HDMI 2.1, 1×Mini-DisplayPort 1.4,
Paneltyp
QD-OLED
Lysstyrke
250 cd/m²
Modell-nr
LS32DG802SUXDU
Spänning
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Spænding
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Egenskaber
Wi-Fi, USB 3.0 hub, Bluetooth 5.2 adapter
Egenskaper
Wi-Fi, USB 3.0-hubb, Bluetooth 5.2 adapter
Enhedstype
OLED-monitor - 32" - Smart monitor
Färgskala
99% DCI-P3 (CIE 1976)
Färgstöd
1 miljard färger
HDR-format
HDR10
Input-stik
2xHDMI, DisplayPort
Ljusstyrka
Pixelhöjd
0.1845 mm
Energiklass
Klass G
Gränssnitt
2 x HDMI (HDCP 2.2) DisplayPort 1.4 (HDCP 2.2) 2 x USB 3.0-downstream USB 3.0-upstream
HDR-kapabel
HDR10
Inspänning
Pixel Pitch
0.1845 mm
Tillverkare
Samsung
Upplösning
3840 × 2160 (UHD / 4K)
Energiklasse
Klasse G
Typ av enhet
OLED-monitor - 32" - Smart bildskärm
Farve support
1 milliard farver
Farvespektrum
99% DCI-P3 (CIE 1976)
Formatforhold
16:9
Produktnummer
Skärmstorlek
32"
Höjdjustering
120 mm
Lutningsvinkel
-2/+25
Operativsystem
Tizen
Kontrastforhold
Rotationsvinkel
184
Vridningsvinkel
60
Diagonal storlek
32"
Emballagets djup
53 cm
Emballagets vikt
12 kg
Inbyggda enheter
Uteffekt / kanal
10 Watt
Bildförhållande
16:9
Emballagets bredd
81.5 cm
Emballagets höjd
20 cm
Energiklass (HDR)
Klass G
Importörens namn
Tillverkningsnamn
Samsung Electronics Co., Ltd.
Typ av bildskärm
OLED-monitor / Quantum Dot OLED - Smart bildskärm
Produktbeskrivelse
Samsung Odyssey OLED G8 S32DG802SU - G80SD Series - OLED-monitor - 32" - HDR
Produktbeskrivning
Dimensioner (BxDxH)
71.97 cm x 26.35 cm x 58.46 cm - med ställ
Importörens adress
Importörens e-post
Ljusstyrka (typisk)
Medföljande kablar
1 x HDMI-kabel 1 x DisplayPort-kabel 1 x USB 3.0
Standard opløsning
UHD 3840 x 2160 ved 240 Hz
Tillverkarens adress
Samsung Digital City, 129 Samsung-ro, Yeongtong District, Suwon, South Korea
Uppdateringsfrekvens
240 Hz
Kontrastförhållande
Standarder som följs
CEC, HDCP 2.2, UL-bländningsfri
Energiforbrug om året
69 kWt
Inkluderad programvara
Intel Wireless Display, Alexa, SmartThings, Samsung TV Plus, Bixby Voice Assistant
Inkluderade tillbehör
Fjärrkontroll
Inmatningsanslutningar
2xHDMI, DisplayPort
Adaptive-Sync teknologi
AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible
Adaptive-Sync-teknologi
Importörens webbadress
Luftfuktighet vid drift
10 - 80 % (icke-kondenserande)
Ursprunglig upplösning
UHD 3840 x 2160 vid 240 Hz
Vertikal visningsvinkel
178
Displaylägesjusteringar
Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning
E-post för tillverkning
[email protected]
Energikonsumtion per år
69 kWh
Energimærke QR-kode URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1993280
Max temperatur vid drift
40 °C
Min temperatur vid drift
0 °C
Strömförbrukning (max)
180 Watt
Tillverkarens webbadress
https://www.samsung.com/
Horisontell visningsvinkel
178
Overensstemmelsesstandarder
CEC, HDCP 2.2, UL Glare Free
Strömförbrukning (typisk)
47 Watt
Strömkonsumtionsställ med
0.5 Watt
Mått och vikt (komponenter)
VESA-infästningsgränssnitt
100 x 100 mm