Art.nr: TL-R1200S-RP
Specifikationer
Produktsida
Typ
External drive enclosure
Vikt
13.17 kg
Kylning
2 x 70mm, 12VDC
Dimensioner
88.6 482 562.5 mm Excludes ear hook and the protruding part of the Power Supply Unit.
2.5"-fack
12
3.5"-fack
12
Värdanslutning
Mini-SAS SFF-8088 x3
Diskgränssnitt
SATA
Övriga specifikationer
Ubuntu
Yes
Buttons
Power switch
Windows
Yes
Form Factor
2U Rackmount
Hot-swappable
Host Interface
3 x SFF-8088
LED Indicators
HDD 1-12, Status, Link, Fan error
System Warning
Buzzer
Weight (Gross)
15.22 kg
Fan Mode Switch
(Auto, high, medium, low)
QTS / QuTS hero
Power Supply Unit
250W(x2) PSU, 100 - 240V
Relative Humidity
5-95% RH non-condensing, wet bulb: 27˚C (80.6˚F)
Standard Warranty
3
Storage Temperature
-20 - 70°C (-4°F - 158°F)
Operating Temperature
0 - 40 °C (32°F - 104°F)