Art.nr: TL-R1200PES-RP
Specifikationer
Produktsida
Typ
External drive enclosure
Vikt
9.22 kg
Kylning
2 x 80mm, 12VDC
Dimensioner
88.65 432 370.65 mm
2.5"-fack
12
3.5"-fack
12
Värdanslutning
PCIe | Mini-SAS HD SFF-8644 x2
Diskgränssnitt
SATA
Övriga specifikationer
Buttons
Power
Management
Form Factor
2U Short Depth Rackmount
Hot-swappable
Yes
Host Interface
2 x SFF-8644 1x2 (in, out)
LED Indicators
Front panel: HDD 1-12, Power, Status, Link, Fan error Rear panel: SAS connector, Enclosure ID
System Warning
Buzzer
Weight (Gross)
14.02 kg
QTS / QuTS hero
Yes
Power Supply Unit
300W (x2), 100 - 240V
Relative Humidity
5-95% RH non-condensing, wet bulb: 27˚C (80.6˚F)
Standard Warranty
5
Storage Temperature
-20 - 70°C (-4°F - 158°F)
Operating Temperature
0 - 40 °C (32°F - 104°F)
Supports JBOD cascading
Power Consumption: HDD Sleep Mode
43.4 W
Supports expanding NAS storage pools
Power Consumption: Operating Mode, Typical
78.2 W Tested with drives fully populated.