Art.nr: QSW-1108-8T-R2 · EAN: 4711103086346
Specifikationer
Produktsida
Fläktlös
Ja
Ethernet
2.5 Gbps
MAC-tabell
4K
Portar
8
Jumbo frame
12K
Strömförbrukning
12 W
Växlingskapacitet
40Gbps
Övriga specifikationer
Warranty
2 Years
Form Factor
Desktop
Weight (Net)
0.5 kg
Certifications
CE, UKCA, FCC, IC, VCCI, RCM, BSMI, LVD, KC
LED Indicators
Per Port: Speed/Link/Activity Loop LED: Loop Per System: Power/Status
Weight (Gross)
0.9 kg
Management Type
Unmanaged
Input Power Type
DC
Relative Humidity
10~90% Non-condensing
Dimensions (HxWxD)
26 x 160 x 110 mm
Input Voltage Range
12V/1A
Operating Temperature
0˚C to 40°C (32°F to 104°F)