Philips 27E1N1300AE 27" - USB-C 1920x1080 IPS 100Hz
Art.nr: 27E1N1300AE/00 · EAN: 8712581804305
Produktbild saknas för Philips 27E1N1300AE 27" - USB-C 1920x1080 IPS 100Hz
Specifikationer
Paneltyp
IPS
Upplösning
1920 x 1080
Skärmstorlek
27 tum
Uppdateringsfrekvens
100 Hz
Responstid
1 ms
Kontrastförhållande
1300:1
Övriga specifikationer
EAN
SKU
27E1N1300AE/00
Typ
Högtalare - stereo
Farve
Sort med tekstur
Färg
Svart med struktur
Vægt
5.85 kg
Art.nr
Modell
27E1N1300AE/00
Ergonomi
Tilt
Paneltyp
IPS
USB-C PD
65W
imageUrl
https://www.proshop.se/Images/600x800/3232588_17648762cb6c.jpg
Modell-nr
27E1N1300AE/00
Paneltype
Spänning
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Spænding
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Egenskaber
USB-hub
Egenskaper
USB-hubb
Enhedstype
LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 27"
Färgstöd
16,7 miljoner färger
Input-stik
HDMI, USB-C
OSD-språk
Pixelhöjd
0.3114 mm
Responstid
1 ms (MPRT)
Varumärke
Philips
Energiklass
Klass E
Gränssnitt
HDMI (HDCP 1.4) USB-C (HDCP 1.4) Linjeutgång för ljud (minijack) 2 x USB
Inspänning
Pixel Pitch
0.3114 mm
Tillverkare
Philips
Upplösning
1920 x 1080
VESA-fäste
100 x 100
Anslutningar
HDMI, DisplayPort, USB-C
Energiklasse
Klasse E
Typ av enhet
LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27"
deliveryTime
2-12 vardagar
feedCategory
Skaerm
feedProvider
Partner-ads
Farve support
16,7 millioner farver
Formatforhold
16:9
Produktnummer
Skärmstorlek
27"
Höjdjustering
100 mm
Lutningsvinkel
-5/+20
Pixlar per tum
81.59
Kontrastforhold
Diagonal storlek
27"
Emballagets djup
16.1 cm
Emballagets vikt
8.97 kg
Inbyggda enheter
USB-hubb
Producentgaranti
2 års garanti
Skærmbelægning
Blændfri, 3H Hard Coating, Dis 25 %
Uteffekt / kanal
2 Watt
Bildförhållande
16:9
Emballagets bredd
78 cm
Emballagets höjd
42 cm
Skärmbeläggning
Bländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
Typ av bildskärm
LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
Produktbeskrivelse
Philips 27E1N1300AE - LED-skærm - Full HD (1080p) - 27"
Produktbeskrivning
Dimensioner (BxDxH)
61.7 cm x 22 cm x 48.3 cm - med stativ (högsta position)
Inbyggda högtalare
Ja
Medföljande kablar
1 x HDMI-kabel 1 x USB-C till USB-C-kabel
Service och support
Begränsad garanti - 2 år
Standard opløsning
Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 100 Hz
Uppdateringsfrekvens
100Hz
Kontrastförhållande
Standarder som följs
Plug and Play, DDC/CI, RoHS, kvicksilverfri, BFR-fri, PVC-free
Tillverkarens garanti
2 års garanti
Inmatningsanslutningar
HDMI, USB-C
Typ av säkerhetsplats
Kensington säkerhetsplats
Adaptive-Sync teknologi
AMD Adaptive-Sync
Adaptive-Sync-teknologi
AMD Adaptive-Sync
Luftfuktighet vid drift
20 - 80%
Ursprunglig upplösning
Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 100 Hz
Vertikal visningsvinkel
178
Displaylägesjusteringar
Lutning, höjd
Energimærke QR-kode URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1833297
Max temperatur vid drift
40 °C
Min temperatur vid drift
0 °C
Bakgrundsbelysningsteknik
WLED
Strømforbrug (Til-modus)
21 W
Horisontell visningsvinkel
178
Overensstemmelsesstandarder
Plug and Play, DDC/CI, RoHS, Kviksølv-fri, BFR-fri, PVC-free
Strömförbrukning (typisk)
18.8 Watt
Strömkonsumtionsställ med
0.5 Watt
Mått och vikt (komponenter)
VESA-infästningsgränssnitt
100 x 100 mm
Strömkonsumtion (driftläge)
21 W
Vertikal uppdateringshastighet
48 - 100 Hz
Strömkonsumtion (vid läge av)
0.3 Watt
Justeringer til display-position
Tilt, højde
MTBF (genomsnittstid mellan fel)
50,000 timme/timmar
URL med QR-kod för energimärke
Horisontell uppdateringshastighet
30 - 115 kHz