88" OLED Z2 - Signature 8K OLED Smart TV - OLED88Z29LA
Art.nr: OLED88Z29LA
Upplösning
8K
Skärmstorlek
88 tum
HDMI-version
HDMI 2.1
Typ
8K OLED
USB
1 (undersida) / 2 (sidan) | Ja
HDMI
4 (sidan)
HEVC
8K@60p, 10 bit 4K@120P, 10 bit
RF in
3 (undersida, RF/Sat)
Riktning
Framåtriktad utsändning (Reflektor)
Batterier
Ja (AAA x 2 st)
AI-uppskalning
AI-baserad 8K-uppskalning
FILMMAKER MODE
Fjärrkontroll
PM22GN
Home Dashboard
Multimottagare
Twin Tuner
Time Machine (DVR)
Titta och spela in
AV1 (Videoavkodare)
8K@60p, 10 bit 4K@60p, 10bit
Strömförsörjning
AC 200~240V 50~60Hz
VP9 (Videoavkodare)
Webbläsare: 8K@60p, 10 bit CP: 4K@60p, 10bit
Main Processor (SoC)
α9 Gen5 AI Processor 8K
Uppdateringshastighet
Uppdateringshastighet 120 Hz
Högtalare (Ljudutgång)
80W (WF:40W, 10W per kanal)
Effektförbrukning i standbyläge
Under 0,5 W