83" OLED G2 - OLED evo Gallery Edition 4K Smart TV - OLED83G26LA
Art.nr: OLED83G26LA
Upplösning
4K
Skärmstorlek
83 tum
Typ
4K OLED
USB
3 (Sidan) | Ja
HDMI
4 (Sidan)
HEVC
4K@120P, 10 bit
RF in
2 (botten, RF/Sat))
Riktning
Nedåtriktad utsändning
Batterier
Ja (AA x 2EA)
Fjärrkontroll
MR22GN (NFC)
Home Dashboard
Rörelsesensor
AV1 (Videoavkodare)
4K@60p, 10bit
Strömförsörjning
AC 100~240 V 50-60 Hz
VP9 (Videoavkodare)
4K@60p, 10bit
Main Processor (SoC)
α9 Gen5 AI Processor 4K
Uppdateringshastighet
Uppdateringshastighet 120 Hz
Högtalare (Ljudutgång)
60 W (WF:20W, 10W per kanal)
Dynamic Tone Mapping Pro
Kompatibel med Slim Bracket
Effektförbrukning i standbyläge
Under 0,5 W