SP-120EXT
Art.nr: SP-120EXT · P/N: 88882103 · EAN: 4260133125735
Specifikationer
Produktsida
Effekt
120 W
Dimensioner
37 62 170 mm
Övriga specifikationer
LED
1x Power
Output
120Watt
Weight
net = 0.50kgs | gross = 0.55kgs
EAN-Code
Guarantee
24 months
Description
External, 120W power supply with C14-Connector.
Item number
AC Power cord
1.20m
DC Power cord
1.10m
Input Voltage
100-240V ~ 50-60Hz
Shipping Unit
1 Pcs
Output Voltage
12V ~ 10A DC
Input connector
C14
Connector Output
5.5 x 2.5 x 10.7mm
Dimension (h/w/d)
37 x 62 x 170mm