Sama FTX-1000-A Armor
Art.nr: FTX-1000-A · P/N: 88882196 · EAN: 4260455646772
Specifikationer
Produktsida
Fläktstorlek
120 mm
Modulär
Fully Modular
Effekt
1000 W
Dimensioner
86 150 180 mm
Effektivitet
80 PLUS Gold
Formfaktor
ATX
Övriga specifikationer
S-ATA
9x
Output
1000Watt
Weight
net = 1.88kgs | gross = 3.20kgs
AC Input
110V/240V 6-12A 47-63Hz
EAN-Code
Safeties
OVP, OCP, SCP , NLP
Warranty
60 months
DC Output
+ 3.3V | + 5V | + 12V | - 12V | + 5VSB
EU palett
144 Pcs
Efficiency
ATX-Version
2.4
Fan control
auto
Item number
Noise level
19-22dB
Fans / -size
1x 120mm
Packing Unit
6 Pcs
Shipping Unit
1 Pcs
Full Range Input
auto
IDE 4Pin (Molex)
3x
Dimension (h/w/d)
86 x 150 x 180mm
Mainboard 20+4Pin
1x
Scope of delivery
PCI-Express 6+2Pin
4x
80PLUS® Certificate
80PLUS® Gold
Max. | Combined | Power
100W | 972W | 2.4W | 15W
4Pin / 4+4Pin / 8Pin 12V
/ 2x /
SAMA | FTX-1000-A Max. | Current
20A | 81A | 0.2A | 3A