ASPOWER U2A-B20600-S
Art.nr: U2A-B20600-S · P/N: 88887228 · EAN: 4260455642279
Specifikationer
Produktsida
Fläktstorlek
60 mm
Effekt
600 W
Dimensioner
70 100 225 mm
Effektivitet
80 PLUS
Övriga specifikationer
25A
25A | 48A | 0.5A | 3A
MBTF
Average 100000h
S-ATA
2x
Floppy
1x
Output
600Watt
Weight
net = 1.69kgs | gross = 1.95kgs
100-240V
10A Max. | 50/60Hz
EAN-Code
Safeties
OVP, SCP , OPP, OCP, OTP
DC OUTPUT
+ 5V | + 3.3V | + 12V | - 12V | + 5VSB | Max. 600W
Guarantee
36 months
Efficiency
Description
Fan control
auto
Item number
Fans / -size
1x 60mm
Packing Unit
4 Pcs
Shipping Unit
1 Pcs
AC INPUT VOLTAGE
CURRENT | FREQUENCY
Full Range Input
auto
IDE 4Pin (Molex)
6x
Dimension (h/w/d)
70 x 100 x 225mm
Mainboard 20+4Pin
1x
Scope of delivery
Power supply ASPOWER U2A-B20600-S
Storage Temperatur
-40°C to 70°C
80PLUS® Certificate
80PLUS®
Operating Temperatur
0°C to 50°C
4Pin / 4+4Pin / 8Pin 12V