ASPOWER U1A-C20300-D
Art.nr: U1A-C20300-D · P/N: 88887225 · EAN: 4260455642248
Specifikationer
Produktsida
Fläktstorlek
40 mm
Effekt
300 W
Dimensioner
40 100 205 mm
Effektivitet
20% / 87% / 89% / 50% / 90% / 100%
Övriga specifikationer
18A
18A | 24A | 1A | 3A
MBTF
Average 100000h
S-ATA
2x
Floppy
1x
Output
300Watt
Weight
net = 1.28kgs
100-240V
5A Max. | 50/60Hz
EAN-Code
Safeties
OVP, SCP , OPP, OCP, OTP
DC OUTPUT
+ 5V | + 3.3V | + 12V | - 12V | + 5VSB | Max. 300W
Guarantee
36 months
Efficiency
Description
Fan control
auto
Item number
Fans / -size
1x 40mm
Packing Unit
10 Pcs
Shipping Unit
1 Pcs
AC INPUT VOLTAGE
CURRENT | FREQUENCY
Full Range Input
auto
IDE 4Pin (Molex)
4x
Dimension (h/w/d)
40 x 100 x 205mm
Mainboard 20+4Pin
1x
Scope of delivery
Power supply ASPOWER U1A-C20300-D
Storage Temperatur
-40°C to 70°C
Operating Temperatur
0°C to 50°C
4Pin / 4+4Pin / 8Pin 12V