ASPOWER R2A-MV0700
Art.nr: R2A-MV0700 · P/N: 99997230 · EAN: 4260455642286
Fläktstorlek
40 mm
Effekt
700 W
Dimensioner
84 150 190 mm
Effektivitet
80 PLUS Silver
Övriga specifikationer
30A
30A | 58A | 1A | 3A
2x
Floppy
1x
Output
700Watt
Weight
net = 3.69kgs | gross = 4.09kgs
100-240V
10A Max. | 50/60Hz
Safeties
OVP, SCP , OPP, OCP, OTP
DC OUTPUT
+ 5V | + 3.3V | + 12V | - 12V | + 5VSB | Max. 700W
Fans / -size
4x 40mm
1 Pcs
AC INPUT VOLTAGE
CURRENT | FREQUENCY
Full Range Input
auto
IDE 4Pin (Molex)
6x
Dimension (h/w/d)
84 x 150 x 190mm
Mainboard 20+4Pin
1x
Scope of delivery
Power supply ASPOWER R2A-MV0700
Storage Temperatur
-40°C to 70°C
80PLUS® Certificate
80PLUS® Silver
Operating Temperatur
0°C to 50°C
4Pin / 4+4Pin / 8Pin 12V