ASPOWER R2A-MV0450
Art.nr: R2A-MV0450 · P/N: 99997001 · EAN: 4260133128637
Specifikationer
Produktsida
Fläktstorlek
40 mm
Effekt
450 W
Dimensioner
84 150 190 mm
Effektivitet
20% / 86% / 90% / 50% / 88% / 92% / 100% / 85%
Övriga specifikationer
MBTF
Average 100000h
S-ATA
6x
Output
450Watt
Weight
net = 3.71kgs | gross = 4.11kgs
AC Input
100-240V 8-4A 47-63Hz
EAN-Code
Features
Safeties
OTP, OVP, OCP, SCP , OPP
DC Output
+ 3.3V | + 5V | + 12V1 | + 12V2 | - 12V | + 5VSB
Guarantee
36 months
Efficiency
Description
Fan control
auto
Item number
Fans / -size
4x 40mm
Packing Unit
4 Pcs
Shipping Unit
1 Pcs
Full Range Input
auto
IDE 4Pin (Molex)
2x
Dimension (h/w/d)
84 x 150 x 190mm
Mainboard 20+4Pin
1x
Scope of delivery
Power supply ASPOWER R2A-MV0450
Storage Temperatur
-40°C to 70°C
Operating Temperatur
0°C to 50°C
Max. | Combined | Power
150W | 400W | 25W
4Pin / 4+4Pin / 8Pin 12V
/ /
ASPOWER | R2A-MV0450 Max. | Current
30A | 20A | 1A | 3A