ASPOWER R1A-KH0400
Art.nr: R1A-KH0400 · P/N: 99997245 · EAN: 4260455643504
Specifikationer
Produktsida
Fläktstorlek
40 mm
Effekt
400 W
Dimensioner
41 122 245 mm
Effektivitet
80 PLUS Silver
Övriga specifikationer
18A
18A | 33A | 0.5A | 3A
MBTF
Average 100000h
S-ATA
2x
Floppy
1x
Output
400Watt
Weight
net = 1.90kgs | gross = 2.18kgs
100-240V
6.3A Max. | 50/60Hz
DC INPUT
145V-350V | 6.3A Max. | /
EAN-Code
Features
Safeties
OVP, SCP , OPP, OCP, OTP
DC OUTPUT
+ 5V | + 3.3V | + 12V | - 12V | + 5VSB | Max. 400W
Guarantee
36 months
Efficiency
Description
Fan control
auto
Item number
Fans / -size
2x 40mm
Packing Unit
6 Pcs
Shipping Unit
1 Pcs
AC INPUT VOLTAGE
CURRENT | FREQUENCY
Full Range Input
auto
IDE 4Pin (Molex)
2x
Dimension (h/w/d)
41 x 122 x 245mm
Mainboard 20+4Pin
1x
Scope of delivery
Power supply ASPOWER R1A-KH0400
Storage Temperatur
-40°C to 70°C
80PLUS® Certificate
80PLUS® Silver
Operating Temperatur
0°C to 50°C
4Pin / 4+4Pin / 8Pin 12V