G5 Neo F5-5600R2834F32GQ4-G5N
Art.nr: F5-5600R2834F32GQ4-G5N · P/N: F5-5600R2834F32GQ4-G5N
Specifikationer
Produktsida
ECC
ECC
Hastighet
5600 MHz
Moduler
4
Timings
Spänning
1.35 V
Kapacitet
128 GB
CAS-latens
CL28
Formfaktor
RDIMM
Minnestyp
DDR5
Kapacitet per modul
32 GB
Överclocknigsprofil
AMD EXPO
Övriga specifikationer
Features
AMD EXPO Profile Ready
Warranty
Limited 5 Year Warranty
Fan Included
No
Additional Notes
Multi-Channel Kit
Quad Channel Kit
SPD Speed (Default)
4800 MT/s
SPD Voltage (Default)
1.10V