ROG-THOR-850P2-GAMING
Art.nr: ROG-THOR-850P2-GAMING · P/N: 90YE00L2-B0NA00 · EAN: 4711081236450
Vikt
1.865 kg
Effekt
850 W
Dimensioner
160 150 86 mm
Effektivitet
80+ Platinum
SATA-kontakter
10
12VHPWR-kontakter
1
PCIe 8-pin-kontakter
3
Övriga specifikationer
MTBF
>120,000 hrs @ 25°C
Weight
1.865kg (Single)
Maximum Load
20A 20A 71A 0.3A 3A
Combined Load
100W 100W 852W 3.6W 15W
Package Contents
Power Cord x 1 Motherboard Power Cable x 1 (610mm) CPU Cable x 2 (650mm) PCI-E Gen 5 16-pin Cable x 1 (675mm) PCI-E Cable 1-to-1 x 3 (675mm) SATA Cable 1-to-4 x 2 (400+120+120+120 mm) SATA Cable 1-to-2 x 1 (450+120mm) Peripheral 1-to-3 x 2 (450+120+120mm) Addressable RGB cable x1 (800mm) ROG sticker x 1 ROG cable tie x 4 Sleeved Cable Combs (6-pin) x 2 Sleeved Cable Combs (8-pin) x 6 Sleeved Cable Combs (24-pin) x 2 Chassis Screws Package x 1 Cable Tie x 10 User Manual x 1
DC Output Voltage
+3.3V +5V +12V -12V +5Vsb