ROG-STRIX-850G-WHITE
Art.nr: ROG-STRIX-850G-WHITE · P/N: 90YE00A4-B0NA00
Specifikationer
Produktsida
Fläktstorlek
135 mm
Effekt
850 W
Dimensioner
16 15 8.6 Centimeter
Effektivitet
80+ Gold
SATA-kontakter
8
PCIe 8-pin-kontakter
6
Övriga specifikationer
MTBF
>120,000 hrs @ 25°C
Maximum Load
20A 20A 70A 0.3A 3A
Combined Load
100W 100W 840W 3.6W 15W
RGB Connector
NO
Package Contents
Power Cord x 1 Motherboard Power Cable x 1 (610mm) CPU Cable x2 (1000mm) PCIE 1-to-2 Cable x3 (675+75mm) SATA 1-to-4 Cable x1 (410+150+150+150mm) SATA 1-to-4 Cable x1 (450+120+120+120mm) Peripheral 1-to-3 Cable x2 (450+120+120mm) ROG badge x 2 ROG logo magnet x 1 ROG label x 3 *MB/ CPU/ PCI-E cables come with embedded capacitors in the middle.
DC Output Voltage
+3.3V +5V +12V -12V +5Vsb