ROG-STRIX-750G-AURA-GAMING
Art.nr: ROG-STRIX-750G-AURA-GAMING · P/N: 90YE00P3-B0NA00 · EAN: 4711081722366
Specifikationer
Produktsida
Vikt
2.689 kg
Effekt
750 W
ATX-version
ATX 3.0
Dimensioner
180 150 86 mm
Effektivitet
80+ Gold
Formfaktor
ATX
SATA-kontakter
5
12VHPWR-kontakter
1
PCIe 8-pin-kontakter
3
Övriga specifikationer
MTBF
>120,000 hrs @ 25°C
PFC Type
Active PFC
AURA SYNC
ARGB
Maximum Load
22A 22A 62.5A 0.3A 3A
Combined Load
120W 120W 750W 3.6W 15W
0dB Fan Button
Package Contents
Power Cord x 1 Motherboard Power Cable x 1 (600mm) CPU Cable x 2 (650mm) PCI-E Gen 5 16-pin Cable x 1 (675mm) PCI-E 1-to-1 Cable x 1 (675mm) PCI-E (16-pin to 8-pin-8-pin) Cable x 1 (675mm) SATA 1-to-2 Cable x 1 (400+120mm) SATA 1-to-3 Cable x 1 (400+120+120mm) Peripheral 1-to-4 Cable x 1 (400+150+150+150mm) Addressable RGB Cable x 1 (800mm) User Manual x 1
DC Output Voltage
+3.3V +5V +12V -12V +5Vsb