ROG-STRIX-1000P-GAMING-WHITE
Art.nr: ROG-STRIX-1000P-GAMING-WHITE · P/N: 90YE00W4-B0NA00 · EAN: 4711387835517
Specifikationer
Produktsida
Vikt
1.81 kg
Effekt
1000 W
ATX-version
ATX 3.1
Dimensioner
160 150 86 mm
Effektivitet
80+ Platinum
Formfaktor
ATX
SATA-kontakter
6
12VHPWR-kontakter
1
PCIe 8-pin-kontakter
4
Övriga specifikationer
MTBF
>120,000 hrs @ 25°C
Weight
1.81 kg (single PSU)
Maximum Load
25A 25A 83.3A 0.3A 3A
Combined Load
130W 130W 1000W 3.6W 15W
0dB Fan Button
Package Contents
Power Cord x 1 Motherboard Power Cable x 1 (610mm) CPU Cable x 2 (1000mm) PCI-E Gen 5.1 (16-pin-to-16-pin) Cable x 1 (750mm) PCI-E (8-pin-to-6+2pin) Cable x 4 (750mm) SATA 1-to-3 Cable x 2 (400+120+120mm) Peripheral 1-to-3 Cabel x 1 (400+150+150mm) ROG Strix DIY sticker x 1 User Manual x 1
DC Output Voltage
+3.3V +5V +12V -12V +5Vsb