ROG-STRIX-1000G-AURA-WHITE-GAMING
Art.nr: ROG-STRIX-1000G-AURA-WHITE-GAMING · P/N: 90YE00P5-B0NA00
Specifikationer
Produktsida
Vikt
3.03 kg
Effekt
1000 W
ATX-version
ATX 3.0
Dimensioner
180 150 86 mm
Effektivitet
80+ Gold
Formfaktor
ATX
SATA-kontakter
5
12VHPWR-kontakter
1
PCIe 8-pin-kontakter
4
Övriga specifikationer
MTBF
>120,000 hrs @ 25°C
Weight
3.03 kg (single PSU)
PFC Type
Active PFC
AURA SYNC
ARGB
Maximum Load
22A 22A 83.3A 0.3A 3A
Combined Load
120W 120W 996.6W 3.6W 15W
0dB Fan Button
Package Contents
Power Cord x 1 Motherboard Power Cable x 1 (600mm) CPU Cable x 2 (650mm) PCI-E Gen 5 16-pin Cable x 1 (675 mm) PCI-E (16-pin to 8-pin-8-pin) Cable x 1 (675 mm) PCI-E 1-to-1 Cable x 2 (675mm) SATA 1-to-2 Cable x 1 (400+120mm) SATA 1-to-3 Cable x 1 (400+120+120mm) Peripheral 1-to-4 Cable x 1 (400+150+150+150mm) Addressable RGB Cable x 1 (800mm) User Manual x 1
DC Output Voltage
+3.3V +5V +12V -12V +5Vsb