ROG-LOKI-850P-WHITE-SFX-L-GAMING
Art.nr: ROG-LOKI-850P-WHITE-SFX-L-GAMING · P/N: 90YE00N2-B0NA00 · EAN: 4711081722229
Specifikationer
Produktsida
Vikt
1.815 kg
Effekt
850 W
ATX-version
ATX 3.0
Dimensioner
125 125 63.5 mm
Effektivitet
80+ Platinum
Formfaktor
SFX-L
Skydd
OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP
EPS-kontakter
2
SATA-kontakter
6
12VHPWR-kontakter
1
PCIe 8-pin-kontakter
3
Övriga specifikationer
MTBF
>120,000 hrs @ 25°C
PFC Type
Active PFC
AURA SYNC
ARGB
Maximum Load
20A 20A 70.8A 0.8A 2.5A
Combined Load
110W 110W 850W 9.6W 12.5W
0dB Technology
Supported. The fan shuts off entirely when the PSU is under certain load
AC Input Range
100-240Vac
Package Contents
Power Cord x 1 Motherboard Power Cable x 1 (450mm) CPU Cable x 2 (550mm) PCI-E Gen 5.1 16-pin Cable x 1 (450mm) PCI-E (16-pin to 8-pin-8-pin) Cable x 1 (450mm) PCI-E 1-to-1 Cable x 1 (450mm) SATA 1-to-3 Cable x 2 (300+200+100mm) Peripheral 1-to-4 Cable x 1 (300+100+100+100mm) Addressable RGB Cable x 1 (800mm) User Manual x 1 ATX to SFX adapter bracket x 1
DC Output Voltage
+3.3V +5V +12V -12V +5Vsb