ASUS TUF Gaming VG34VQ3B - LED-skärm - böjd - 34" - HDR
Art.nr: 90LM0AA0-B01170 · EAN: 4711387530092
Produktbild saknas för ASUS TUF Gaming VG34VQ3B - LED-skärm - böjd - 34" - HDR
Specifikationer
Paneltyp
VA
Ljusstyrka
400 cd/m²
Upplösning
3440 x 1440
Skärmstorlek
34 tum
Bildformat
21:9
Uppdateringsfrekvens
180 Hz
Kontrastförhållande
4000:1
Övriga specifikationer
EAN
SKU
90LM0AA0-B01170
Typ
Högtalare - stereo
Vikt
7.6 kg
Färg
Svart
Art.nr
Gaming
Ja
Storlek
34 tum
Kategori
LCD 29" och större
Paneltyp
VA
Modell-nr
90LM0AA0-B01170
Spänning
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Bildformat
21:9 UltraWide
Egenskaper
USB 3.0-hubb
Färgskala
90% DCI-P3
Färgstöd
16,7 miljoner färger (8-bit)
Ljusstyrka
400 cd/m²
Pixelhöjd
0.2318 mm
Energiklass
Klass F
Gränssnitt
2 x HDMI 2 x DisplayPort 1.4 Hörlurar USB 3.2 Gen 1 uppströms 4 x USB 3.2 Gen 1 nedströms
HDR-kapabel
DisplayHDR 400
Inspänning
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Kategorivag
Datortillbehör > Bildskärm > LCD 29" och större
Tillverkare
ASUS
Upplösning
3440 x 1440
VESA-fäste
100 x 100 mm
Anslutningar
DisplayPort, HDMI
Böjd skärm
Ja
Typ av enhet
LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 34"
Skärmstorlek
Lutningsvinkel
-5/+23
Diagonal storlek
34"
Emballagets djup
19.8 cm
Emballagets vikt
10.8 kg
HDR-certifiering
DisplayHDR 400
Inbyggda enheter
USB 3.0-hubb
Uteffekt / kanal
2 Watt
Bildförhållande
21:9
Emballagets bredd
94 cm
Emballagets höjd
46.6 cm
Energiklass (HDR)
Klass G
Skärmbeläggning
Bländskydd
Typ av bildskärm
LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
Produktbeskrivning
Dimensioner (BxDxH)
80.9 cm x 21.3 cm x 44.8 cm - med ställ
Uppdateringsfrekvens
180 Hz
Kontrastförhållande
4000:1
Standarder som följs
Synkroniseringsteknik
Adaptive-Sync
Inmatningsanslutningar
2xHDMI, 2xDisplayPort
Typ av säkerhetsplats
Kensington säkerhetsplats
Adaptive-Sync-teknologi
AMD FreeSync Premium
Luftfuktighet vid drift
10 - 80%
Ursprunglig upplösning
WQHD 3440 x 1440 vid 180 Hz
Vertikal visningsvinkel
178
Displaylägesjusteringar
Lutning
Max temperatur vid drift
40 °C
Min temperatur vid drift
0 °C
Bakgrundsbelysningsteknik
LED-bakgrundsbelysning
Horisontell visningsvinkel
178
Strömkonsumtionsställ med
0.5 Watt
Mått och vikt (komponenter)
VESA-infästningsgränssnitt
100 x 100 mm
Vertikal uppdateringshastighet
48 - 180 Hz
Strömkonsumtion (vid läge av)
0.3 Watt
Dimensioner (BxDxH) - med ställ
80.9 cm x 21.3 cm x 44.8 cm
URL med QR-kod för energimärke
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2005910
Horisontell uppdateringshastighet
30 - 290 kHz