SL-1000GW
Art.nr: SL-1000GW · EAN: 4710483949180
Specifikationer
Produktsida
Fläktstorlek
135 mm
Modulär
Full
Effekt
1000 W
Garanti
10 Years
ATX-version
ATX 3.1
Dimensioner
150 mm 150 mm 86 mm
Effektivitet
80+ Gold
Formfaktor
ATX
Lagertyp
Fluid Dynamic Bearing
Skydd
OCP, SCP, OVP, UVP, OTP, OPP
12VHPWR-kontakter
1
Övriga specifikationer
5V BOOST
Yes (Built-in)
AC Input
100-240V~, 50-60Hz, 12-6A
Cable Type
Flat
Capacitors
All Japanese
iCOOL MODE
Yes (Switch)
MTBF (Hours)@25°C
Continuous 12V output
83.4 A
SATA 5-pin connectors
9
Total Power Excursion
200%
Cybenetics (ETA/LAMBDA)
PLATINUM / A
PCIe 5.1 Cable TempGuard
No
PCIe connectors (6+2pin)
3
Motherboard cable (24pin)
1
4-pin Peripheral connectors
3
EPS 12V CPU connectors (4+4pin)
2
PCIe5.1 connectors(12+4pin) Dual Color