PRO-M750G
Art.nr: PRO-M750G
Fläktstorlek
135 mm
Effekt
750 W
Dimensioner
150 mm 150 mm 86 mm
Övriga specifikationer
5V BOOST
No
MTBF (Hours)@25°C
Continuous 12V output
62.5 A
Total Power Excursion
200%
No
PCIe connectors (6+2pin)
3
Motherboard cable (24pin)
4
EPS 12V CPU connectors (8pin)
0
EPS 12V CPU connectors (4+4pin)
2
PCIe5.1 connectors(12+4pin) Dual Color