PRO-M1000G
Art.nr: PRO-M1000G
Specifikationer
Produktsida
Fläktstorlek
135 mm
Modulär
Full
Effekt
1000 W
Garanti
10 Years
ATX-version
ATX 3.1
Dimensioner
150 mm 150 mm 86 mm
Effektivitet
80+ Gold
Formfaktor
ATX
Lagertyp
Fluid Dynamic Bearing
Skydd
OCP, SCP, OVP, UVP, OTP, OPP, SIP
12VHPWR-kontakter
1
Övriga specifikationer
5V BOOST
Yes (Built-in)
Cable Type
Flat
Capacitors
Main Japanese
iCOOL MODE
No
MTBF (Hours)@25°C
Continuous 12V output
83.3 A
SATA 5-pin connectors
8
Total Power Excursion
200%
Cybenetics (ETA/LAMBDA)
GOLD
PCIe 5.1 Cable TempGuard
No
PCIe connectors (6+2pin)
3
Motherboard cable (24pin)
1
4-pin Peripheral connectors
4
EPS 12V CPU connectors (8pin)
EPS 12V CPU connectors (4+4pin)
PCIe5.1 connectors(12+4pin) Dual Color