PG-850PSF
Art.nr: PG-850PSF
Specifikationer
Produktsida
Fläktstorlek
92 mm
Modulär
Full
Effekt
850 W
Garanti
10 Years
ATX-version
ATX 3.1
Dimensioner
100 mm 125 mm 63.5 mm
Effektivitet
80+ Platinum
Formfaktor
SFX
Lagertyp
Fluid Dynamic Bearing
Skydd
OCP, SCP, OVP, UVP, OTP, OPP
12VHPWR-kontakter
1
Övriga specifikationer
5V BOOST
Yes (Built-in)
AC Input
100-240V~, 50-60Hz, 11-5.5A
Cable Type
24pin & 12+4pin: Sleeved / Others: Individual Braided Pattern
Capacitors
All Japanese
iCOOL MODE
Yes (Auto)
MTBF (Hours)@25°C
Continuous 12V output
70.9A
SATA 5-pin connectors
4
Total Power Excursion
235%
24-pin Extension cable
1
Cybenetics (ETA/LAMBDA)
PLATINUM / A++
PCIe 5.1 Cable TempGuard
Yes
PCIe connectors (6+2pin)
2
Motherboard cable (24pin)
4-pin Peripheral connectors
4
EPS 12V CPU connectors (4+4pin)
2
PCIe5.1 connectors(12+4pin) Dual Color